Hizmetlerimiz

Şişli Masaj Salonu’muzda Verdiğimiz Masaj Çeşitleri..

:: Güler yüzlü, konusunda uzman, diplomalı bayan masöz terapistlerimiz ile alacağınız masaj ile güne mükemmel başlamaya ne dersiniz?

:: Her müşterimizin memnun kalarak mutlu sağlıklı bir şekilde bizden ayrılarak dost ve arkadaşlarına bizi tavsiye etmesi temel felsefemiz ve hedefimizdir.

:: Şimdiye kadarki deneyimlerinizin dışında farklı, dinlendirici, yenilenmiş güzel salonumuzda siz beyleri ağırlamaktan mutluluk duyuyor İstanbul Şişli’deki masaj salonumuza bekliyoruz…

Aroma Terapi

Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas,eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına faydalı olur. Aromatik yağların keyifli kokusu,duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Aromatik yağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşerek kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi,masajla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılır.

Derin Doku Masajı

Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Terapi sırasında sert basınç uygulanarak kaslar üzerinde vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Bali Masajı

Bali masajı,kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan masajda özellikle el ve ayak bölgesinde yoğunlaşılır..

Klasik Masaj

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlardairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür. Vücuda kısmen ya da tamamen uygulanmak sureti ile bu masaj türü ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda bu masaja halk arasında spor masajı’da denilebilmektedir. Sporcu insanların fiziksel gelişimleri için son derece önemli bir etken olan klasik masaj, tansiyonu düzenleme ve kas ağrılarını giderme konusunda birebirdir. Sadece bununla kalmayan klasik masaj adı altında uygulanacak olan işlemlerde kan dolaşımının hızlanması ve vücuda rahatlama hissinin gelmesi de sağlanmaktadır.

Klasik masaj sonucunda elde edilen olumlu veriler arasında hücrelerin yenilenmesi de gelmektedir. Stres ve yorgunluk sorunu çok olan ya da sık sık tekrarlayan kişiler bu öncelikli olarak bu masaj türünü tercih etmelidirler. Bu masaj yöntemi ile kişi gündelik hayatına daha aktif ve pozitif bir şekilde başlayabileceği gibi kendini daha iyi hissedebilecektir. Genel anlamda bu masaj türünü uygulayan kişiler, uygulamayanlara oranla iş hayatında daha başarılı olduklarını da söylemek doğru olacaktır. Prenses Masaj Salonunun ferah ortamında ruhu dinlendirici bir müzik eşliğinde yapılacak Bayan Masözlerimiz eşliğinde alacağınız klasik masaj’ın tadı damağınızda kalacak ve her zaman bu masaj türünü isteyerek tercih edeceksiniz.
Profesyonel anlamda hizmet veren İstanbul Şişli’deki Masaj Salonumuzun Bayan Masözleri tarafından uygulanan klasik masajı denedikten sonra sizlerde farkı anlayabileceksiniz.

Şişli Masaj Salonu/ Rezervasyon/ İletişim

0 212 232 32 31
0 212 224 24 22
0 538 418 35 07